EduOgnisko Wydarzenia

Podsumowanie EduOgniska Co to za roślina?

Podsumowanie EduOgniska

Czas zrobić podsumowanie EduOgniska “Co to za roślina?”, które było wyjątkowe bo pierwsze jakie zostało zorganizowane przez Fundację EcoTravel. Mamy nadzieję, że podobało się wszystkim uczestnikom!

Od czego zacząć podsumowanie? Zacznijmy od liczb.

Na EduOgnisko przyszło ponad 50 osób – 24 dzieci i 28 osób dorosłych. Rozdaliśmy 25 szt. przygotowanych materiałów na zajęcia. Rozpoznaliśmy podczas 1,5 godzinnych zajęć ponad 15 gatunków roślin runa leśnego z czego najwięcej bo aż 10 gatunków udało się rozpoznać 1 drużynie 🙂

W trakcie ogniska była okazja siania i sadzenia roślin zorganizowana przez Rodzinny Ogród Działkowy “WISŁA”. Na najmłodszych uczestników zajęć czekały również słodkie przekąski ufundowane przez ROD Wisła oraz nagrody do konkursów.

Media o naszym EduOgnisku

Nasze EduOgnisko wzbudziło ciekawość wielu mediów czego dowodem jest wiele wzmianek o naszej akcji o których możecie sobie również poczytać klikając w poniższe linki:

Lekcja Botaniki w Lasku Mogilskim | Głos Tygodnik Nowohucki

Podziękowania

Fundacja EcoTravel pragnie podziękować Radzie Dzielnicy XVIII Nowa Huta a szczególnie Przewodniczącemu Rady Panu Stanisławowi Morycowi za zorganizowanie dla naszych uczestników transportu autobusem MPK na przejazd na EduOgnisko i powrót po zakończeniu.

Szczególne podziękowania kierujemy również do Zarządu Rodzinnego Ogrodu Działkowego “Wisła” za zaangażowanie w naszą akcję, wsparcie i wspaniałą rodzinną atmosferę podczas ogniska.

Galeria zdjęć Rodzinnego Ogrodu Działkowego “Wisła”

Czy będą kolejne EduOgniska?

Z pewnością! Bądźcie czujni na nasze informacje a najlepiej zapiszcie się już dziś do naszego Newslettera Fundacji EcoTravel:


Zapisz się do naszego Newslettera i dołacz do 27 subskrybentów.

Leave a Reply