Artykuły Fundacja Ecotravel

Kosze Prezentowe

Szukasz oryginalnego prezentu dla swojej rodziny, pracowników lub klienta, ale nie wiesz jak się za to zabrać ? Takim rozwiązaniem mogą być kosze prezentowe na każdą okoliczność, które przygotujemy za Ciebie. Dzięki temu nie tracisz czasu na wymyślanie pomysłu oraz jego kompozycję.

My Ci w tym chętnie pomożemy.

Kosze Prezentowe

Od tego roku zachęcamy Was do składania zamówień na kosze prezentowe i paczki okolicznościowe. Każdy nasz kosz prezentowy przygotowujemy z największą starannością i dbałością o każdy nawet najmniejszy detal. Dzięki temu możecie być pewni, że otrzymacie produkt najwyższej jakości.

Dla kogo Kosze prezentowe

Kosze prezentowe to wyjątkowy podarek na każdą sytuację. Może to być z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Dnia Babci i Dziadka, Dnia Kobiet, Walentynek i Dnia Dziecka. Świetnie też sprawdzą się jako podziękowanie w ramach współpracy dla klienta, kontrahenta, pracownika.

Wszyscy doskonale również wiemy, że Najlepszą okazją by sprawić komuś radość jest BRAK OKAZJI. Dlatego nie ma co zwlekać, bo każdy czas jest jak najbardziej odpowiedni.

Dlaczego Kosze prezentowe

Wspierając naszą Fundację masz wpływ na nasz rozwój. Dzięki czemu możemy nadal działać na rzecz środowiska i organizować akcje np. Sprzątanie Dłubni. Tym samym wspierasz również lokalnych przedsiębiorców współpracujących z nami.

Przekazując darowiznę na Fundację EcoTravel w określonej sumie, Fundacja przygotuje dla Was kosze prezentowe, zgodnie z dokonanym wyborem.

Rodzaje Koszy Prezentowych

Proponujemy różnorodne kosze upominkowe, których kompozycję i kolorystykę dopasować możemy indywidualnie, zgodnie z przekazanymi wskazówkami.

Mogą to być kosze z produktami w jednej kolorystyce np Złota Edycja; Ulubionej marki produktów np Milka, Kinder. Jeśli wiesz, ze osoba którą chcesz obdarować jest amatorem herbat lub kawy to idealną kompozycją będzie Kosz Herbaciany i Kosz Kawosza. To jednak nie wszystkie propozycje. Dużym zainteresowaniem cieszy się nasz Kosz Indywidualny, który dopasowujemy pod całkowicie indywidualne zamówienie. Zaczynając od wzoru opakowania, poprzez produkty w nim zawarte, a kończąc na dekoracji.

Aby zapoznać się z pełną ofertą koszy upominkowych zapraszamy do naszego sklepu lub do kontaktu z Fundacją EcoTravel

Leave a Reply