Artykuły

Małopolska Osobowość Turystyki

Ruszyła 20. edycja „Wielkiego Odkrywania Małopolski”. W plebiscycie: Małopolska Osobowość Turystyki znalazł się Marcin Pawlik założyciel Fundacji Ecotravel jak pomysłodawca Spływów Kajakowych Dłubnią.

Małopolska Osobowość Turystyczna 2019
Marcin Pawlik Małopolska Osobowość Turystyki 2019

Małopolska Osobowość Turystyki 2019

Oddaj swój głos na Marcina! -> https://gazetakrakowska.pl/p/kandydat/marcin-pawlik%2C742345/

Słyszeliście o akcji Sprzątania Dłubni w Nowej Hucie?

Marcin wymarzył sobie #CzystaDlubnia i od 4 lat prowadzi największa w Krakowie oddolną akcję sprzątania! Pomysł przerodził się w Fundację Ecotravel, którą założył a która wspiera proekologiczne i turystyczne działania.

Wielkie Odkrywanie Małpolski 2019

Słyszeliście o spływach kajakowych Dłubnią w Nowej Hucie?

To właśnie Marcina sprawka! 4 lata temu uciekając zza biurka w pracy samotnie spłynął Dłubnią. Dziś organizuje tu najprawdziwsze spływy kajakowe – www.kajakikrakow.pl. Nowa Huta Travel to również jego pomysł! To tu włącza wszystkie turystyczne lokalne działania na rzecz turystycznej promocji Nowej Huty. Kajak + Rower? MikroWyprawa Kajakowo-Rowerowa Nowa Huta – Niepołomice to kolejna wyróżniona działalność w plebiscycie ODYS 2016 i 2017 przez Krakowską Izbę Turystyki.

Nowa Huta to nie wszystko!

Bo Marcin jest też miłośnikiem Ojcowa i Ojcowskiego Parku Narodowego. To tam cała przygoda z turystyką się zaczęła. Jako 18-latek został „Przewodnikiem Ojcowskim”. Posiadł wówczas uprawnienia na Ojcowski Park Narodowy z Pieskową Skałą i Jurę Krakowsko-Częstochowska po Ogrodzieniec i Pilicę. To szczególne zamiłowanie jurajski region Małopolski możecie stale oglądać m.in. na stronie www.ojcow.pl czy największej stronie Facebook miłośników Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Zawodowo od 20 lat prowadzi biuro podróży. Jest członkiem Rady Programowej ds. Rozwoju i Promocji Turystyki w Małopolsce oraz członkiem Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta.

Małopolska Osobowość Turystyki 2019 – Zagłosuj na Marcina! https://gazetakrakowska.pl/p/kandydat/marcin-pawlik%2C742345/

Głosowanie będzie trwać do 6 września 2019 r. do godz. 21:00!


Więcej o plebiscycie Wielkie Odkrywanie Małopolski 2019: https://gazetakrakowska.pl/wom

Leave a Reply