Artykuły

Stanica Kajakowa w Nowej Hucie – Jest projekt!

Stanica Kajakowa w Nowej Hucie – Czy powstanie? Jest już projekt. Teraz wszystko zależy tylko od Ciebie! Nasz projekt przeszedł wszelką weryfikację i już 1 października będzie poddany pod głosowanie w Budżecie Obywatelskim Miasta Krakowa. Każdy mieszkaniec Krakowa będzie mógł oddać swój głos do 10 października. Liczymy na Ciebie!

Stanica Kajakowa w Nowej Hucie – projekt ogólnomiejski nr 21

To pomysł większości z Was spływających razem z nami Szlakiem Kajakowym Dłubnia-Nowa Huta. Pytacie nas o przystanek na szlaku aby rozprostować kości albo dać chwilę na wybieganie się najmłodszym. My działamy i piszemy projekt do budżetu obywatelskiego. Przeszliśmy wszystkie formalności… teraz Wasza kolej!

Liczymy na Wasze głosy! Zapamiętajcie numer 21  „Oczko” dla Stanicy Kajakowej 

O projekcie dowiecie się więcej na stronie Budżetu Obywatelskiego:

Stanica Kajakowa Nowa Huta


Jak i gdzie można zagłosować na nasz projekt?

  • elektronicznie: www.budzet.krakow.pl
  • osobiście poprzez kartę do głosowania w wybranym punkcie głosowania.

Każdy głosujący będzie miał za zadanie oddać głos na 6 różnych projektów (w tym: 3 głosy na projekty o charakterze dzielnicowym w dzielnicy swojego zamieszkania i 3 głosy na projekty o charakterze ogólnomiejskim). Nasz projekt Stanicy Kajakowej nr 21 jest ogólnomiejskiem. Co oznacza, że każdy mieszkaniec Krakowa będzie mógł oddać na niego swój głos. 🙂

Najwyżej oceniony przez głosującego projekt zadania otrzymuje 3 punkty, a najniżej 1 punkt.

Zachęcamy do głosowania online. Jesli jednak wolicie bardziej bezpośrednie spotkanie to zapraszamy do zapoznania się z wykazem punktów głosowania w ramach tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego.
Kliknij w link i zobacz gdzie możesz głosować: https://bit.ly/39bM9Rf

Znajdziecie tam listę miejsc gdzie w formie papierowej będziecie mogli zagłosować na projekty.


Już raz udało nam się wspólnie utworzyć Szlak Kajakowy Dłubnia 🙂 Podobnie jak wtedy zróbmy to raz jeszcze. Tylko razem wspólnie głosując znów nam się uda. A potem spotkamy się na otwarciu Stanicy Kajakowej w Nowej Hucie! Czekamy na Wasze głosy i mówimy: Do zobaczenia 🙂

Leave a Reply