Artykuły Fundacja Ecotravel Wydarzenia

Trash Run Nowa Huta zdobywa minigranta!

Lubicie biegać? Kochacie przyrodę? To Świetnie! Już niebawem będziecie obie te rzeczy mogli połączyć w jedno biorąc udział w naszym pierwszym Trash Run’ie!

ArcelorMittal & Ecotravel Rodzinny Trash Run Nowa Huta

Chwalimy się!

Może już wiecie a może nie. Wzięliśmy udział w pierwszym w naszej historii programie grantowym „Działamy lokalnie” organizowanym przez ArcelorMittal Poland wraz z Urzędem Miasta Krakowa.

Właściciel krakowskiej huty przeznaczył aż 100 000 zł do rozdysponowania na projekty społeczne, które mogły zgłaszać organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne oraz grupy nieformalne działające na rzecz mieszkańców Krakowa.

Więcej informacji o programie grantowym “Działamy lokalnie”: Aktywiści z Krakowa mogą zrealizować swoją inicjatywę dzięki grantom od ArcelorMittal Poland

Trash Run Nowa Huta zdobył minigrant’a!

Bieganie i sprzątanie – tak w wielkim skrócie możemy przedstawić wam nasz pomysł. I taki właśnie będzie – Będziemy biegać jednocześnie sprzątając – czas będzie się liczył ale dodatkowo będą ważne punkty za zebrane śmieci i odpowiednie ich posegregowanie… ale o tym więcej w niedalekiej przyszłości. Teraz skupiamy się na formalnościach wynikających z otrzymanego grantu a jak tylko się one skończą zabieramy się do pracy.

Zobaczcie kto jeszcze otrzymał minigranty: Krakowscy aktywiści wsparci w ramach programu grantów ArcelorMittal Poland – „Działamy lokalnie”

Zainteresowani udziałem?

Świetnie! Polubcie naszą stronę na facebook’u: Fundacja Ecotravel i obserwujcie tam nas bo to tam pojawi się niebawem wydarzenie: ArcelorMittal & Ecotravel Rodzinny Trash Run Nowa Huta

Leave a Reply