Wesprzyj nas

Wesprzyj nas! Łączymy turystykę i edukację ekologiczną. Nasza oferta to projekty dające możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu połączone z budowaniem świadomości ekologicznej uczestników. Zapraszamy do wsparcia naszej Fundacji poprzez jeden z poniższych sposobów.


#CzystaDłubnia

Wesprzyj nas organizując dla swojej grupy grupy akcję sprzątania! Napisz do nas: fundacja@ecotravel.pl

Nieformalnie staliśmy się opiekunem rzeki. Dłubnia to wyjątkowo ciekawa ale zapomniana rzeka. Odkrywamy ją na nowo podczas akcji sprzątania. Spacerując, brodząc w wodzie czy spływając kajakami dbamy o nią podczas organizowanych tutaj naszych akcji sprzątania #CzystaDłubnia. Na zakończenie po odbytych trudach sprzątania organizujemy uczestnikom piknik, grill, ciepły posiłek. Daje to możliwość integracji wszystkich uczestników biorących udział w sprzątaniu, dzielenia się wrażeniami i pomysłami na przyszłość. Więcej o akcji #CzystaDłubnia.

Wesprzyj nas organizując dla swojej grupy grupy akcję sprzątania! Napisz do nas: fundacja@ecotravel.pl


Trash Run

Wesprzyj nas organizując dla swojej grupy Trash Run! Napisz do nas: fundacja@ecotravel.pl

Odrobina sportowej rywalizacji z aktywną edukacją ekologiczną w terenie. Trash Run łączy to wszystko. Bieganie i sprzątanie to dopiero początek. Liczy się tutaj również odpowiednia segregacja. Czas jest ważny ale również i punktacja za odpowiednie wysegregowanie zebranych śmieci. Wszystko to w trakcie biegu. Satysfakcja na mecie jest podwójna – ukończenie biegu i świadomość wsparcia lokalnej społeczności. Są medale, puchary, posiłek regeneracyjny i czas na integrację dla całej grupy. Więcej o Trash Run.

Wesprzyj nas organizując dla swojej grupy Trash Run! Napisz do nas: fundacja@ecotravel.pl


EduOgnisko

Wesprzyj nas organizując dla swojej grupy EduOgnisko! Napisz do nas: fundacja@ecotravel.pl
EduOgnisko “Co to za roślina?” w Lasku Mogislkim w Nowej Hucie (Kraków)

Edukacja ekologiczna dla najmłodszych to świetna zabawa połączona z poznawaniem najbliższego otoczenia. W każdym parku, drzewie czy skrawku łąki czają się wielkie tajemnice. Zajęcia ekologiczne pozwalają przed najmniejszymi i większymi poszukiwaczami odkryć niezwykłe zależności wiążące nas z przyrodą. Poznajemy drzewa, rośliny runa leśnego, badamy wodę czy oceniamy krajobraz. Zapraszamy na wspólne rodzinne i szkolne wyprawy w zielone zakątki miast, parków narodowych i krajobrazowych. Więcej o EduOgnisko / EduOgnisko z Warsztatami

Wesprzyj nas organizując dla swojej grupy EduOgnisko! Napisz do nas: fundacja@ecotravel.pl


Wynajmij sprzęt ogrodniczy

Czasami trzeba zrobić porządek w ogródku. Jeśli potrzebujesz pomocy przy pracach ogrodowych i jednocześnie chcesz wesprzeć nasze cele polecamy się przy najmie naszego sprzętu ogrodniczego. W naszej ofercie znajduje się aktualnie:

Wesprzyj nas wynajmując nasz sprzęt ogrodniczy! Napisz do nas: fundacja@ecotravel.pl

Wesprzyj nas datkiem

Wpłać datek na naszą fundację

Jak każda fundacja aby realizować swoje cele musi mieć na to środki. Najszybszym ze sposobów wsparcia naszej działalności jest wpłata datku na konto Fundacji Ecotravel:

Nr konta: 02 1240 4650 1111 0010 6755 3999 / IBAN: PL / SWIFT: PKOPPLPW


Współpraca

Zapraszamy do współpracy wszyskich, którzy potrzebują pomocy w tworzeniu i rozwoju lokalnych produktów turystycznych łączących aktywność sportową z ochroną środowiska – fundacja@ecotravel.pl