Fundacja Ecotravel Wydarzenia

Cztery Żywioły Małopolski – 3 wyprawy!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na 3 bezpłatne wycieczki po Małopolsce, podczas których będziemy łączyć cztery żywioły: ziemię, wodę, powietrze i ogień. To doskonała okazja do odkrywania piękna regionu i doświadczania różnorodnych atrakcji. Zachęcamy do zapisów i dołączenia do naszej przygody!

Cztery Żywioły Małopolski - 3 wyprawy!

Pierwsza wyprawa odbędzie się 9 lipca 2023 roku.

Celem tej wycieczki będzie połączenie czterech żywiołów w malowniczej Dolinie Będkowskiej i Ojcowskim Parku Narodowym. W programie znajduje się zwiedzanie winnicy, udział w zajęciach linowych, spływ kajakowy rzeką Dłubnią oraz spotkanie przy ognisku z przewodnikiem jurajskim. Wyprawa potrwa cały dzień, a jej rozpoczęcie i zakończenie nastąpi przy Zalewie Nowohuckim. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się szybko zapisać.

Jak było podczas pierwszej wyprawy? Zobaczcie sami!

Kolejna wyprawa odbędzie się 19 lipca 2023 roku.

Tym razem planujemy przejazd drezynami w Regulicach, zwiedzanie winnicy, spływ kajakowy Wisłą oraz spotkanie z gospodynią wiejską i udział w warsztatach kulinarnych. Na koniec czeka nas spotkanie z lokalnym przewodnikiem i degustacja lokalnych produktów. Ta wycieczka również potrwa cały dzień i rozpocznie się oraz zakończy przy Zalewie Nowohuckim.

Jak było podczas drugiej wyprawy? Zobaczcie sami!

Trzecia wyprawa zaplanowana jest na 24 lipca 2023 roku.

Jej trasa obejmie spływ kajakowy rzeką Rabą, zwiedzanie winnicy w Stadnikach, wejście na Wzgórze Zamkowe w Dobczycach oraz warsztaty ceramiczne z wypalaniem. Na zakończenie odbędzie się spotkanie z lokalnym przewodnikiem i degustacja lokalnych produktów. Podobnie jak poprzednie wyprawy, ta również potrwa cały dzień, a jej rozpoczęcie i zakończenie będzie miało miejsce przy Zalewie Nowohuckim.

Wszystkie wyprawy są bezpłatne, a wszyscy uczestnicy będą objęci ubezpieczeniem NNW. Organizujemy je zgodnie z aktualnymi wytycznymi związanymi z Covid-19, aby zagwarantować bezpieczeństwo i komfort wszystkim uczestnikom.

Cztery Żywioły Małopolski – Zapisy:

Zgłoszenia można dokonywać poprzez wysłanie emaila na adres ola.wyszynska@fundacjaecotravel.pl. W zgłoszeniu należy podać

  • imię i nazwisko uczestnika/ów,
  • numer telefonu kontaktowego
  • oraz adres emailowy.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć i zarezerwować swoje miejsce już teraz! Szczegóły dotyczące zbiórki, przygotowania i niezbędnego wyposażenia będą wysłane na około 3 dni przed realizacją, po potwierdzeniu zgłoszenia drogą emailową.

Przyłącz się do naszych wypraw “Cztery Żywioły Małopolski” i odkryj piękno Małopolski, łącząc się z czterema żywiołami! To niezapomniane doświadczenie czeka na Ciebie!


Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Leave a Reply