Artykuły Przedszkolaki na Kajaki Warsztaty Kajakarskie Wydarzenia

Przedszkolaki na Kajaki – Ruszyły zapisy!

Przedszkolaki na Kajaki wystartowały! Fundacja Ecotravel, na zlecenie Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie, uruchamia projekt dla rodziców i dzieci, którego celem jest wprowadzenie najmłodszych w podstawowe zasady bezpiecznego pływania kajakiem. Scenerią tych niezwykłych zajęć będzie malowniczy Zalew Nowohucki.

Przedszkolaki na Kajaki - Zalew Nowohucki

Projekt “Przedszkolaki na Kajaki” ma na celu przełamanie barier i lęków związanych z pływaniem kajakiem, często podyktowanych brakiem podstawowej wiedzy i doświadczenia. Chętni rodzice z dziećmi w wieku przedszkolnym i uczniowie szkół podstawowych będą mieli okazję skorzystać z kajaków wraz z niezbędnym osprzętem w sezonie od maja do września.

Projekt ten jest nie tylko doskonałą okazją dla rodziców do obserwacji, jak ich dzieci radzą sobie w obliczu “wielkiej wody” i kajaka, ale otwiera też przed młodymi uczestnikami większe możliwości do organizowania przyszłych kajakowych spływów. To niecodzienny, aktywny sposób spędzania czasu w gronie rodzinnym oraz okazja do spojrzenia na Nową Hutę z zupełnie innej perspektywy.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapisy są już dostępne na stronie Zarządu Zieleni Miejskiej: https://krakowwzieleni.pl/wydarzenia/. Więcej informacji na temat projektu, w tym szczegółów dotyczących terminów i godzin, znajdziesz na stronie: https://zzm.krakow.pl/aktualnosci.html

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji i spędzenia czasu na świeżym powietrzu, aktywnie i twórczo pływając kajakiem po Zalewie Nowohuckim razem z Fundacją Ecotravel.

Do zobaczenia na wodzie!

Leave a Reply