Artykuły

Rodzinny Rajd w dobrym klimacie!

Zapraszamy wszystkich, którym bliska jest aktywność i ochrona przyrody na Rodzinny Rajd w dobrym klimacie podczas którego oprócz spaceru połączonego ze sprzątaniem będzie można sprawdzić swoją wiedzę z zakresu recyklingu, ekologi i klimatu. Będą punkty a jak są punkty będą i nagrody! Serdecznie zapraszamy!

Rodzinny rajd „w dobrym klimacie” to pieszy rajd drużynowy wzdłuż wyznaczonej trasy, na której będą znajdować się punkty kontrolne. W ramach dobrej zabawy drużyny rywalizują sprawdzając swoją wiedzę z zakresu ekologii, zmian klimatu, ochrony środowiska. Poruszają się po terenie wskazanym na mapie, między punktami kontrolnymi sprzątają teren. Każdy z uczestników zostanie wyposażony w worki na śmieci, rękawice i mapę trasy. To dobra okazja to aktywnego spędzenia wolnego czasu. Na koniec wydarzenia przewidziane jest ognisko z kiełbaskami.

Pierwszy pieszy rajd odbędzie się 23 kwietnia w Nowej Hucie. Punkt startowy zaplanowano przy ul. Bardosa, w sąsiedztwie parku Krakowian a całość trasy przebiega w okolicy kopca Wandy i obwodnicy S7. Gra terenowa rozpoczyna się o godz. 11.00 i potrwa około 60-90 minut, następnie do godz. 14.00 spędzimy czas przy ognisku i wyłonimy zwycięzców rywalizacji.

Zapisy trwają!

Szczegóły są dostępne na stronie: https://www.krakow.pl/aktualnosci/270427,2163,komunikat,rodzinne_rajdy__w_dobrym_klimacie__opanuja_krakow.html

Leave a Reply